O společnosti myLife

Transparence - průkopnictví - dlouhodobost

Stabilní německá životní pojišťovna

Pojišťovna myLife je německou životní pojišťovnou se sídlem v Göttingenu, dohled nad výkonem její činnosti vykonává Federální úřadem pro finanční dohled (BaFin).

Její portfolio tvoří všechny druhy životního pojištění, včetně tradičního a investičního životního pojištění, pojištění pro případ pracovní neschopnosti a rizikového životního pojištění s  celkovým příjem z pojistného ve výši 146,0 milionu EUR ročně a meziročním nárůstem o 21,2% v roce 2018.

Firemními hodnotami společnosti jsou „transparence“, „průkopnictví“ a „dlouhodobost“, kterými vytváří nejen speciální pracovní kulturu pro své zaměstnance, ale také skutečné výhody pro zákazníka. To je jeden z důvodů, proč myLife opakovaně získala prestižní cenu AMC-Award „Udržitelná orientace na zákazníka v pojišťovnictví“ a byla také vyhlášena vítězem German Brand Award.

Pojišťovna myLife je finančně stabilní společností, která trvale přesahuje minimální solventností požadavky kladené na životní pojišťovny.

Další informace o pojišťovně myLife, stejně jako její výroční zprávu, najdete na: https://www.mylife-leben.de/ueber-uns/.